close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.

Wolontariusze w BIEDRONCE

W dniu 7 grudnia 2019 r. odbyła się zbiórka pieniędzy od Klientów Sklepu „Biedronka” na Dolnym Mieście na rzecz Stowarzyszenia Dzieci Niepełnosprawnych „Uśmiech” w Wałczu.

.Nasi wolontariusze w składzie: Oliwia Siarnacka, Adrianna Szopińska, Martyna Arendarska, Szymon Pilarczyk, Oliwia Zaremba, Urszula Buhl, Karolina Citkiewicz, Katarzyna Białek, Jan Polak, Wiktoria Błońska, Anita Łukaszewicz, Anna Presler, Martyna Leszko,Tomasz Sobecki, Laura Gerasz pod opieką pani Moniki Kulikowskiej i Agnieszki Starczyńskiej oraz wolontariusze z SP5 pod opieką pani Łucji Maślany pakowali zakupy dla klientów i zbierali dobrowolne datki do puszek przygotowanych przez Stowarzyszenie.

 

Serdecznie dziękujemy naszym darczyńcom, czyli Klientom Sklepu Biedronka za hojną pomoc dla podopiecznych Stowarzyszenia oraz dla wolontariuszy ze Szkolnego Klubu Wolontariatu za poświęcony wolny czas i wkład pracy na rzecz dzieci niepełnosprawnych.

wstecz